Komplexní profesionální zabezpečení, od roku 1991
Servis slaboproudých a bezpečnostních systémů
Dálkový dohled na Multifunkčním dohledovém centru PCO
Volejte 242 490 222

Zabezpečení rodinných domů a bytů

strezeno-24-hodin-7-dni-v-tydnu-365-dni-v-roceV letošním roce oslavujeme 25. výročí působení na trhu. Můžeme vám nabídnout opravdu kvalitní a prověřený osobní přístup, 25 let zkušeností, kdy po celou dobu nabízíme majitelům RD a bytů maximum pro jejich bezpečnost. Doporučíme a dodáme Vám (včetně odborné instalace a následného servisu) optimální a kvalitní zabezpečovací systém. Dále jako samozřejmost zajistíme trvalý dálkový dohled objektu s vyrozuměním majitele či s výjezdem zásahové skupiny. V rámci naší dodávky zajistíme veškeré další slaboproudé rozvody (datovou síť, domácí telefon apod.). Poradíme Vám s kvalitním mechanickým zabezpečením, typem oken a dveří.

Řešte zabezpečení již v projektu domu ušetříte desetitisíce.

Máme speciální prvky na ochranu osob v objektu a ze zkušeností doporučujeme řadu opatření, které celý systém maximálně vylepší za min. náklady – např. uzamykací kličky oken v přízemí objektu, protipožární detektory, detektory CO apod.

V případě vniknutí pachatele do bytu nebo domu zajistíme včasnou detekci této situace a okamžité vyslání signálu na Multifunkční dohledové centrum – pult centrální ochrany, který má jako první v ČR nevyšší certifikaci dle norem ČSN a EN. Zde zkušený operátor vyhodnotí situaci a na místo vyšle zásah a vyrozumí Vás o průběhu.

Nabízíme Vám systém zabezpečení již od 15700,- Kč, dálkové střežení objektu lze dnes pořídit i za velmi příznivé ceny – již od 290,- Kč měsíčně, se zajištěním vyrozumění příslušné osoby v případě vzniku mimořádné události, v případě výjezdu bezpečnostní agentury již od 600,- Kč a to dle velikosti objektu.

© Copyright ALKOM Security a.s. 2006
V Holešovičkách 10, Praha 8, tel. 242 490 222