Komplexní profesionální zabezpečení, od roku 1991
Servis slaboproudých a bezpečnostních systémů
Dálkový dohled na Multifunkčním dohledovém centru PCO
Volejte 242 490 222
Úvod Sluzby Technologie Mala automatizace mereni a regulace Systém bezdrátového ovládání RF Control

Systém bezdrátového ovládání RF Control

Systém bezdrátového ovládání RF Control představuje jedinečné řešení elektroinstalace při rekonstrukci domu či bytu, nebo rozšiřování elektroinstalace. Instalace se provádí jednoduše bez jakéhokoliv bourání či sekání do zdí.
RF Control Vám umožní bezdrátové ovládání elektrických zařízení, spotřebičů, stmívání světel, ovládání rolet, žaluzií, garážových vrat, příjezdové brány, krytu bazénu, spínání spotřebičů v závislosti na čase, aj..  K ovládání mohou sloužit také detektory OASiS, které reagují na pohyb, otevření dveří či okna, zvýšení teploty, atd.

Pro každou činnost, ať už odpočíváte nebo pracujete, je vhodná jiná intenzita osvětlení. S RF Control můžete nastavit libovolnou intenzitu osvětlení, rychlost náběhu rozsvěcování a doběhu při zhasínání, či využít funkce východu a západu slunce. Takto můžete ovládat jednotlivá světla zvlášť, nebo skupinu světel současně.

Flexibilita a libovolné umístění RF ovladačů je jednou z hlavních předností systému. S RF Control nejste závislí na umístění vypínače, např. když přesouváte nábytek. Bezdrátový vypínač můžete přilepit na sklo, připevnit na trám, či jen položit na noční stolek a kdykoliv snadno přemístit. Elegantní klíčenka Vám přijde vhod třeba v nepříznivém počasí, kdy vrata od garáže můžete otevřít přímo z auta.

Velkou výhodou je integrace ovládání do prostředí, kde nelze z hlediska norem a bezpečnosti umístit klasické tlačítko se silovým kontaktem 230V. Díky bateriovému napájení ovladačů můžete bezpečně ovládat osvětlení, přepínat světelné scény, rolety, ventilaci či teplotu přímo z vany, aniž byste museli přerušit Váš odpočinek v příjemné relaxační koupeli.

Pro ještě větší komfort jsme vyvinuli novinku – ovládací dotykovou jednotku RF Touch.
Přináší pohodlné ovládání a přehled z jednoho místa. Ostatní RF jednotky propojuje v jeden inteligentní bezdrátový systém, který Vám umožní řídit žaluzie, předokenní rolety, markýzy, garážové vrata a brány. Tyto můžete ovládat individuálně nebo skupinově, a to přes elegantní 3,5” dotykový displej.

Výhodou tohoto inteligentního ovládání je v první řadě komfort, pohodlí a přizpůsobení se Vašim potřebám. Můžete spínat osvětlení, zásuvky, elektrické spotřebiče a zařízení, jak se Vám zlíbí. Nastavíte pro ně i zpožděný rozběh ventilátoru nebo zpožděné vypnutí světla přesně tak, jak Vám vyhovuje. Funkce spínacích hodin slouží k ovládání spotřebičů a elektrických zařízení v závislosti na reálném času v denním nebo týdenním režimu.

RF Touch Vám rozzáří domov.

Díky RF Touch máte všechny vypínače na jednom místě, zahalené do nadčasové elegance, které Vás budou poslouchat na jediný dotek! Buďte výjimeční!

© Copyright ALKOM Security a.s. 2006
V Holešovičkách 10, Praha 8, tel. 242 490 222