Komplexní profesionální zabezpečení, od roku 1991
Servis slaboproudých a bezpečnostních systémů
Dálkový dohled na Multifunkčním dohledovém centru PCO
Volejte 242 490 222
Úvod Sluzby Fyzická ostraha I.B.S.A.

Fyzická ostraha I.B.S.A.

Připojení na Pult Centralizované Ochrany v kombinaci s EZS/EPS, či kamerovými systémy je často kombinováno také s fyzickou ostrahou. V této oblasti nabízíme a doporučujeme služby našeho partnera bezpečnostní agentury I.B.S.A. – czech, s.r.o. Jeho více jak 20-ti letá zkušenost v oblasti bezpečnosti a individuální přístup k řešení potřeb každého zákazníka je garancí  kvality společně s certifikací ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001

I.B.S.A. – czech, s.r.o. nabízí následující služby:

Bezpečnostní agentura

  • fyzickou ostrahu objektů
  • ochranu osob a majetku
  • obsluhu kamerových a zabezpečovacích systémů
  • recepční, informační a pořadatelské služby
  • přepravu finančních hotovostí
  • služby osobních strážců
  • a další služby v oblasti bezpečnosti.

Detektivní kancelář

Detektivní kancelář pomáhá klientům řešit mimořádné životní, rodinné, obchodní nebo pracovní situace. Tým profesionálních detektivů nabízí dlouholetou odbornou praxi převážně ve speciálních policejních útvarech. Detektivové mají vysokoškolské vzdělání a pravidelně absolvují odborné vzdělávací kurzy. Garance odborného přístupu a maximální diskrétnost při řešení jednotlivých případů.

Správa, vymáhání a odkup pohledávek

Komplexní služby pro mimosoudní i soudní řešení pohledávek s následnou exekucí, jak pro firmy, sdružení, bankovní sektor, tak pro soukromé osoby. Poradenská činnost, administrativní služby pro podnikatele v oblasti inkasa pohledávek. Vlastní Call Centrum a působnost po celé ČR.

Správa a údržba nemovitostí

Komplexní správa a údržba nemovitostí, objektů a bytových jednotek včetně zajištění a ostranění technických závad, vedení účetnictví. Celoroční údržba pozemků, revizní činnost v oboru elektro a plyn včetně revizních zpráv. BOZP, PO, úklidové práce, stěhování, malování.

Školicí a výcvikové středisko

Společnost I.B.S.A. – czech, s.r.o. zařadila do svého vzdělávacího programu na zvyšování odborné úrovně svých zaměstnanců školení, přednášky a kurzy, které časem rozšířila i pro širokou veřejnost. Od založení sekce Školícího a výcvikového střediska v roce 2008, proškolila stovky zájemců o zvyšování své profesní kvalifikace.
Témata školení, přednášek a kurzů jsou převážně zaměřena na komerční bezpečnost, ať už pro osobní strážce, detektivy, bezpečnostní pracovníky, nebo management společnosti. Ostatní témata jsou z oborů zdravotnických, daňových, účetních, vymáhání pohledávek, psychologie a dalších.

© Copyright ALKOM Security a.s. 2006
V Holešovičkách 10, Praha 8, tel. 242 490 222