Komplexní profesionální zabezpečení, od roku 1991
Servis slaboproudých a bezpečnostních systémů
Dálkový dohled na Multifunkčním dohledovém centru PCO
Volejte 242 490 222

Alkom Security a.s. podpořil akci „Zabezpečte se!“

Ta proběhla ve čtvrtek 6.2. na zámku Štiřín za přispění Cechumechanických zámkových systémů (dále CZMS – jímž je Alkom členem), MV ČR a PČR. Setkání bylo určeno pro občany, zastupitele a starosty obcí v okolí Prahy a bylo reakcí na sérii vloupání do rodinných domů ve Středočeském kraji. 

Mezi řečníky vystoupil ředitel Krajského ředitelství policie Středočeského kraje brig. gen. JUDr. Václav Kučera, PhD., MBA se svými kolegy, zástupci MV ČR a odborníci z CMZS.Zúčastnili se i zástupci médií (ČT, novinky.cz aj.).

V průběhu celého dne se mohla široká veřejnost, ale i zastupitelé a starostové obcí, dozvědět, jak správně účinně mechanicky a elektronicky zabezpečit rodinný dům, byt či jiné objekty. Dále na základě posledních případů vloupání i kde dělají majitelé nejčastěji chyby. Také byla představenamobilní aplikace Zabezpečte se!“. Na závěr se konalatombola. Hlavní cenu, kamerové sety (3 kamery+NVR) od společnosti Hikvision Czech s.r.o., získaly MŠ a ZŠ z regionu Kunice-Vidovice.

Z důvodu trvalého a velkého zájmu společnost AlkomSecurity, a.s. zřídila poradenské centrum v regionu KuniceVidovice (Sport centrum, Sportovní ul. 136), kde Vám naši odborníci poradí ohledně zabezpečení vašeho rodinného domu či bytu. Rezervujte si termín setkání na tel. 603 42 11 33 nebo e-mailem na ruzicka@alkom.cz.

© Copyright ALKOM Security a.s. 2006
V Holešovičkách 10, Praha 8, tel. 242 490 222